Loe mind

Mida peaks teadma ?!

www.toiduturg.ee on kuulutusteportaal, mis on eelkõgie mõeldud Eestis kasvatatud toodete müümiseks. Samas pakume võimalust müüa meie portaalis ka kõikvõimalikke tooteid, mida peaks aias ja põllul vaja minema, et saada head saaki! Kõikide kuulutuste lisamine on ikka ja alati tasuta! Toiduturg on mõeldud kõikidele, kes soovivad osta või müüa eesti oma toodangut eesti oma inimeste käest.

Kuidas lisada kuulutusi???

Kuulutusi saab lisada lihtsalt vajutades toiduturul olevale nupule "Lisa oma kuulutus, Tastua!" Siis tuleb valida soovitud kategooria ning lisada oma toote kuulutus! Peale kuulutuse lisamist vaatavad meie moderaatorid teie sisestatud kuulutuse üle ja lisavad selle 24 tunni jooksul, juhul, kui see vastab meie reeglitele. Toiduturule mitte sobivad kuulutused kustutatakse! Kuulutused on aktiivsed täpselt nii kaua, kui teie seda soovite, süsteem ise kuulutusi ära ei kustuta. Kuulutuse kustutamiseks tuleb see kuulutajal ise ära kustutada.

Kas ja miks ma peaksin ennast registreerima kasutajaks?

Kasutajad, kes on ennast registreerinud Toiduturu kasutajateks, saavad igal ajal lihtsalt muuta ja hallata kõiki oma kuulutusi ühest kohast. Lisada vajadusel pilte ja infot juurde. Kasutajad, kes on registreerinud ennast kasutajateks saavad lisada oma profiilile juurde andmeid, mis muudavad neid usaldusväärsemaks ostjate silmis. Registreerunud kasutajad saavad lisada lühikirjeldust oma tegemiste kohta, saavad lisada oma kodulehekülje aadressi, juhul, kui see neil olemas on. Samuti saate lisada lihtsalt oma telefoni numbri ja kauba asukoha, mis ilmub iga teie kuulutuse juurde! Seega, mida rohkem on teil profiilis andmeid, seda rohkem usaldust te ostjate silmis võidate ja paremaid müügitulemusi saavutate!

Registreerunud kasutajatele saab jätta ka tagasisidet, mis muudab nende tulevased müügid tunduvalt usaldusväärsemaks.

Kuidas toimub toote ostmine, müümine ja transport?

Kui teie toode on kellelegi sobiv, siis üldjuhul võetakse kuulutuse omanikuga ise ühendust andmete põhjal, mis on sisestanud kuulutusse, seega registreerunud klientidel on suurem tõenäosus oma tooteid müüa. Ostja ja müüa peavad ise kokku leppima kauba transpordi ja toote kogused.

Kas peaks lisama kuulutusele pildi?

Statistika on näidanud, et kuulutused, mis on piltidega, on saanud rohkem vaatamisi, kui need kuulutused, kus pilt puudub! Mida rohkem kuulutuse vaatamisi, seda suurem tõenäosus on oma toode realiseerida!